Články

Články zverejnené na našom portáli

Redaktor,Utorok 10.04.2018
Ligová sezóna piatej ligy Gemer začala 6. októbra 2017. Hneď v prvom kole sme sa stretli s družstvom z Henckoviec, ktoré prišlo zo štvrtej ligy. Výsledok tomu aj nasvedčuje, ŠK Henckovce A u nás vyhralo 1:17. V druhom kole sme hrali s družstvom z Rakovnice, ktoré nám podľahlo 7:11 V nasledujúcich zápasom sme sa stretli s ďalším
Redaktor,Nedeľa 10.09.2017
9.9.2017 sa uskutočnil turnaj družstiev v Plešivci. Na turnaji sa prezentovalo 14 družstiev z okresu Rožňava a Revúca. ŠK ST Gočovo vytvorilo dve družstvá, ŠKST Gočovo A: Ján Bobrík, Milan Rybár a na výpomoc Maximilián Černický z Gemerskej Polomy, ŠK ST Gočovo B: Martin Kračun, Vladimír Rochfaluši a Vladimír Naňo. Družstvo B skončilo v skupine na š
Redaktor,Utorok 5.09.2017
Ligová sezóna piatej ligy Gemer začala 7. októbra 2016 zápasom proti silnému družstvu z Gemerskej Polomy na domácej pôde. Rozbeh sezóny teda nebol ľahký, pretože opäť ako minulý rok sme si na začiatok súťaže vylosovali tie najlepšie družstvá ligy - Gemerskú Polomu, Dobšinú, Betliar a Jablonov nad Turňou. Prvé viťazstvo s
Redaktor,Streda 20.04.2016
Aj po ukončení tejto stolnotenisovej sezóny hrávame: - ešte počas sezóny sme sa zúčastnili na Vianočnom turnaji jednotlivcov v Dobšinej. Konečné umiestnenie: Bobrík Ján 4.miesto, Rochfaluši Vladimír 8. miesto, Rybár Milan 11. miesto, Naňo Vladimír 14. miesto. Viac informácií o turnaji a fotogalériu nájdete na stránkach k
Redaktor,Sobota 2.04.2016
Ligová sezóna piatej ligy Gemer začala 9. októbra 2015. V rozlosovaní zápasov sme na úvod dostali tie najsilnejšie družstvá - STK Gemerká Poloma B, Tatran Betliar a STK Honce A. S družstvom Tatranu Betliar sa nám podarilo odohrať remízu, s ostatnými favorizovanými družstvami sme prehrali. Avšak nasledujúcimi dvomi výhrami a tro
Redaktor,Sobota 16.05.2015
Aj po ukončení stolnotenisovej sezóny hrávame: - náš hráč Ján Bobrík bol nominovaný do výberu družstva okresu Rožňava a v dňoch 25.3. a 2.4. hral v priateľskom stretnutí proti výberu Košice-okolie. - 12. septembra sme sa ako družstvo zúčastnili turnaja v Plešivci. Skončili sme na 9.-12. mieste, keď sa nám nepodar